İpler

İpler

Strings (2004)

We are all connected.

7 / 10 (36)

Gösterim Tarihi:

Süre: 88 dakika

Bütçe: USD 0.00

Hasılat: USD 0.00

Orjinal Dili: English

Çekim Yeri: Denmark SwedenNorway

Tür: Macera Animasyon Dram

Hebalon İmparatoru dramatik bir ölümle hayatını kaybedince tahta oğlu Hal Tara gelir. Hal Tara'ya kalan ilk miras ise babasının ölümünün intikamını almaktır. Babasının düşmanları, Zeritler, tarafından öldürüldüğüne inandırılan Hal Tara köle kılığına girer ve çocukluk arkadaşı savaşçı Erito ile büyük bir yolculuğa çıkar. Bu amansız yolculukta kendilerini bekleyen macera Hal Tara'nın kendisini tanımasını sağlar. Savaşla dostluğu, sevgiyle nefreti ve yaşamla ölümü öğrenecektir * Danimarkalı yönetmen Anders Ronnow Klarlund'ın İpler'inin en büyük özelliği, bugüne kadar çekilmiş ilk uzun metrajlı kukla filmi olması.

Strings is a mythological story about the son of a king, Hal Tara, who sets out on a journey to avenge the death of his father. To his surprise he discovers the truth of his own people - and where he least expects it - he finds true love.

Lütfen filmi izleyecek diğer ziyaretçiler için rehber olacak düşüncelerinizi yorum bölümüne yazmayı unutmayınız.

İpler | Strings İpler | Strings İpler | Strings İpler | Strings İpler | Strings

Filmin Kadrosu

10985

Ian Hart

Ghrak

Benzer Filmler

Kafa İzni, kütüphanede görüntülenen hiçbir bilginin doğruluğunu garantilemez. Sitede yer alan görseller ve fragmanlar telife tabi olabilir. © 2017