Genel

The Dark Knight Rises'ın İlk Trailer'ı Yayınlandı

20 Temmuz 2012’de ülkemizde gösterime girecek olan Batman efsanesinin son filmi “The Dark Knight Rises” için ilk trailer yayınlandı. Trailer için söylenecek pek fazla şey yok ama trailer’ın başında geçen “Her kahramanın bir yoluculuğu olur, her yolculuğun da bir sonu.” girişiyle acabalarla dolu bir sorular havuzunda boğulmadım dersem yalan olur. Muhtemelen çok iyi bir son bizi beklemekte. Ama şunu da unutmamak lazım, bu tür girişimler iyi birer “av” da olabiliyor. O yüzden bekleyip görmek lazım ama çok iyi bir devam filmi izleyeceğimizi düşünüyorum. Zira yeni filmin kadrosunda Christian Bale (Batman), Anne Hathaway (Kedi Kadın), Tom Hardy (Bane), Gary Oldman, Marion Cotillard, Joseph Gordon-Levitt, Michael Caine ve Morgan Freeman yer alıyor.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=apMXFloDH6M[/youtube]

Ayrıca değinmek istediğim bir şey daha var. Gün gelir incelemesini yazarsak o konuya da uzun uzun değiniriz ama burada da konu hakkında iki kelam etmek istiyorum. Filmin -yazının başına eklediğim- afişi gerçekten bir harika. Yani bizim filmlerimizi afişlerine bakıyorum da inşallah bir tarafını balta kesmeyen grafikerlerimiz biraz feyzalırlar da bundan sonra filmde oynayan her oyuncunun vesikalık fotoğrafını köy camilerindeki ibrikler gibi “V” şeklinde dizmekten vazgeçerler. Haksızsam siz söyleyin!

Etiketler
Daha Fazla

Murat

Murat, film arşivi meraklısı, sinema aşığı ve geek. Film izlemekten keyif alıyor ve keyif aldığı bir şey hakkında yazmaktan mutlu oluyor.

Bir Yorum

  1. “Köy camilerindeki ibrikler gibi “V”şeklinde”

    Ahaha, kesinlikle sonuna kadar haklısınız. Bu arada çok varmış çıkışına,daha erken bir tarih olur diye düşünüyordum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close
Close