Genel

The Avengers: Age of Ultron'un Yeni Teaser'ı Yayınlandı

Geçtiğimiz günlerde “yanlışlıkla” yayınlanan fragmanından sonra The Avengers: Age of Ultron’un, süper kahraman filmlerinin aşıklarının gönlünü fethedecek yeni bir teaser’ı yayınlandı. 1 Mayıs 2015’te ülkemizde Yenilmezler: Ultron Çağı adıyla ülkemizde girecek filmin yönetmeni ve senaristi olarak, ilk filmden tanıdığımız Joss Whedon‘ı görmekteyiz. İlk filmdeki başarı çıtası o kadar yükselmişti ki yeni filmde serinin berbat olması gibi bir ihtimal gözlerden kaçmıyordu ama bu teaser bize tekrar oldukça eğlenceli bir film vadetti diyebiliriz. Ekibin tekrar toplandığını gördüğümüz filmde, burada incelemesini yayınladığımız X-Men Days of Future Past filminde tanıdığımız Quicksilver da guruba dahil ettiklerini görüyoruz ama Fox Entertainment ve Marvel arasındaki telif hakları ayrılıkları yüzünden Aaron Taylor-Johnson‘ı bu rolde izleyeceğiz. Ne kadar çok süper kahraman o kadar çok aksiyon düsturuyla yola çıkan yapımcılar film için 250 milyon dolar bütçe ayırmışlar. Evet. Rakamla 250.000.000$. O zaman teaser’ı izleyelim efendim.

[flv]http://tr.vid.web.480p.acsta.net/uk/medias/nmedia/90/14/10/30/02/19536450_sd_013.mp4[/flv]
Avengers: Age of Ultron (2015)
Avengers: Age of Ultron poster Rating: 7.5/10 (479,164 votes)
Director: Joss Whedon
Writer: Joss Whedon, Stan Lee (based on the Marvel comics by), Jack Kirby (based on the Marvel comics by)
Stars: Robert Downey Jr., Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Chris Evans
Runtime: 141 min
Rated: PG-13
Genre: Action, Adventure, Sci-Fi
Released: 01 May 2015
Plot: When Tony Stark and Bruce Banner try to jump-start a dormant peacekeeping program called Ultron, things go horribly wrong and it's up to Earth's Mightiest Heroes to stop the villainous Ultron from enacting his terrible plans.
Etiketler
Daha Fazla

Murat

Murat, film arşivi meraklısı, sinema aşığı ve geek. Film izlemekten keyif alıyor ve keyif aldığı bir şey hakkında yazmaktan mutlu oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close
Close