Genel

Örümcek Hislerim Bir Şeyler Algılıyor

Görünen o ki, 2011 çizgi romanlardan devşirilen filmlerin yılı olacak. 2010 yılının pek de parlak olmayan gişe hasılatlarına bakınca daha sonra hiç hatırlanmayacak olsa da yapımcıyı kurtaran -abi bize maliyetini çıkarsa yeter- düsturu ile izleyicilere sunulacak bir film de Spider Man. Serinin çekilen 3 filminden sonra Sony, yeni filme ilişki bir kareyi internet medyası ve dolayısıyla geleneksel medyayla paylaştı. Daha kompleks görünen kıyafetin için bu sefer Peter Parker olarak Andrew Garfield oynayacakmış. Filmin çekimlerine her ne kadar 2011 de başlanmış olsa da 2012’den önce gösterime girmesi beklenmiyor.

İzleyicilerin merak ettikleri bir nokta daha Marvel’in yeni Spider Man’e bakışından filmin ne kadar etkileceği aslında. Çünkü Marvel’in üst düzey çalışanlarından birisi, bizim izlediğimiz ve çizgi romanlardan takip ettiğimiz kadarıyla yazılıp çizilen Spider Man mevzusununi, asıl hikayenin sadece başı olduğuydu. İleride çok daha güçlenecek ve farklı düşmanlarla karşılaşıp onlarla savaşacakmış. Yeni filmin konusu ise şu an itibariyle tam bir muamma. Neler olu biteceğini hep birlikte göreceğiz.

Etiketler
Daha Fazla

Murat

Murat, film arşivi meraklısı, sinema aşığı ve geek. Film izlemekten keyif alıyor ve keyif aldığı bir şey hakkında yazmaktan mutlu oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Buna da bakın!

Close
Close
Close