Genel

Mission: Impossible – Ghost Protocol'den İlk Trailer

Mission Impossible serisinin 4. filmi olan Ghost Protocol’den ilk trailer yayınlandı. Aksiyonun doruk noktalarında dolanacağına kesin gözüyle bakılan filmi, Ratatouille ve The Incredibles gibi oldukça sevilen filmlerin yönetmeni Brad Bird yönetti. Filmin senaryosu ise Tom Cruise ve J.J. Abrams tarafından yazıldı. Genelde er kişi filmleri olarak sükse edilen bu tür ajan-aksiyon filmlerinde bayanlar da unutulmamış. Lost’taki rolüyle hafızalara kazınan yakışıklı aktör Josh Holloway de filmde rol alanlar arasında. Oldukça zengin bir oyuncu kadrosuna sahip filmin, gişede iyi bir hasılat tutturması beklenmekte. Zira tarzın daimi seyircilerinin arayacağı birçok öğeyi barındıran filmin ilk görüntüleri, izlenme oranlarına bakılacak olursa tam not almış durumda.

Filmin ülkemizde 16 Aralık’ta gösterime gireceğini de filmin meraklılarına duyurmuş olalım. Filmin fragmanını yazının altına ekliyorum. Sizce de kendinden söz ettirdiği kadar iyi mi?

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=V0LQnQSrC-g[/youtube]

Etiketler
Daha Fazla

Murat

Murat, film arşivi meraklısı, sinema aşığı ve geek. Film izlemekten keyif alıyor ve keyif aldığı bir şey hakkında yazmaktan mutlu oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Buna da bakın!

Close
Close
Close