Genel

Matrix 4 ve 5 mi Geliyor?

Ortalıkta dolaşan dedikodulara göre Keanu Reeves ile yapılan görüşmelerde Matrix serisinin 4 ve 5. filmlerinin çekildiği açıklanmış. Filmlerin konusu ya da ne zaman gösterime gireceğine dair herhangi bir bilgi yok. Ama neredeyse kesinleşen bilgiler arasında, filmlerin 3 boyutlu olacağı ve bu teknolojinin onlar için olan avantaj ve dezavantajlarını James Cameron ile görüştükleri bildirilmiş. Keanu Reeves’in açıklamalarına göre yeni filmlerin serinin çekilecek ilk filmlerden aksiyon olarak hiçbir şey kaybetmeyeceği ve kendisinin de beklenildiği üzere Neo olarak filmlerde oynayacakmış.

AICN received a scoop from an event that took place at the London International School of Performing Arts, where Keanu Reeves spoke to the class about his career while promoting his new movie “Henry’s Crime.”

He spoke briefly about “47 Ronin” and “Bill and Ted 3,” but the big news came when Reeves revealed that he met with the Wachowskis around Christmas. They told him that they completed script treatments for two more “Matrix” installments. They are planning to make the films in 3D and have already met with James Cameron to discuss the advantages and disadvantages of the technology.

Reeves added that he’s excited to return as Neo and promised that the treatments will truly revolutionize the action genre like the first “Matrix” film did.

Kaynak: AICN

Etiketler
Daha Fazla

Murat

Murat, film arşivi meraklısı, sinema aşığı ve geek. Film izlemekten keyif alıyor ve keyif aldığı bir şey hakkında yazmaktan mutlu oluyor.

3 Yorum

  1. Yine Wachowski kardeşler tarafından kaleme alınıp yönetilecekse izleyici rekoruna koşar. Fakat işin içine başka isimler karışacaksa ticari bir film olmaktan öteye gidemez. Merakla beklemedeyim.

    1. Kötü bir haber olabilir ama dedikodulara göre Wachowski kardeşler yönetmen ve senarist olmayabilir. Umarım bize öyle bir hayalkırıklığı yaşatmazlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close
Close