Genel

J.J. Abrams'tan Yeni Dizi: Alcatraz

Her ne kadar fanatikleri için hüsranla tamamlanan bir proje de olsa unutulmaz dizi Lost’un yapımcısı J.J. Abrams’ın yeni projesi gün yüzüne çıkmaya başladı. Belki de Lost’un yayınlandığı dönem ortalığı kasıp kavuran bir diğer dizi olan Prison Break ile hapishane ve kaçış temasının uyandırdığı etkiye kayıtsız kalamayan Abrams, tekrar bir ada, hapishane ve kovalamaca temalı dizi ile izleyiciye yeni projesini sunacak. Yeni projenin adı Alcatraz. Dizi, dedikodulara göre 2012’de, IMDb’ye göre de 2013 yılında gösterime girecek.

Kimsenin kaçamadığı hapishane olan Alcatraz’da bir gecede 302 mahpusun kaçışını konu alan dizinin kadrosunda Jurassic Park (1993)‘tan hatırlayacağınız Sam Neill ve Lost’un unutulmaz oyuncularından olan Jorge Garcia yer almakta. Her ne kadar Lost’a lanet okusam da Alcatraz’ı merakla beklediğimi itiraf etmeliyim. Siz de benim kadar heyecanlıysanız buyurun dizinin ilk tanıtım videosunu izleyin.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=J_jAlFqvASU[/youtube]
Etiketler
Daha Fazla

Murat

Murat, film arşivi meraklısı, sinema aşığı ve geek. Film izlemekten keyif alıyor ve keyif aldığı bir şey hakkında yazmaktan mutlu oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Buna da bakın!

Close
Close
Close