Genel

Connected Pek Yakında Gösterimde!

Sitemizde vermekten gurur duyacağımız bir haberi yazdığım için mutluluğumu kelimelere dökmekte güçlük çektiğimi itiraf etmek istiyorum. Sitemiz yazarlarının yoğun emekleri üzerine Connected, nam-ı diğer “alakadar” kısa metraj film, yakında seyircisiyle buluşacak. Hikâyesini sitemiz yöneticilerinden/yazarlarından Berhat Erman‘ın yazdığı Connected filminin senaryosunu Nami Baran Fırat yazdı, Burak Darende yönetti. “BETA fikirsanat” imzasıyla çekilen filmin posterinden de göreceğiniz üzere sitemiz yazarlarından bir çoğunu filmde izleme fırsatı bulabileceksiniz.

Bin bir güçlükle çekildi derler ya, hakikaten Connected bin bir güçlükle çekildi. Benim bu yazıyı yazdığım sırada kurgusu tamamlanan filmin efektleri tamamlanmaya çalışılıyor. Trailer ise çok yakında yayınlanacak. 25 Mart 2017’de internet üzerinden (Youtube kanalı için buraya tıklayabilirsiniz) gösterilecek bu filmi tabii ki buradan da izleyebileceğinizi söylememe gerek yok sanırım. 🙂

O zaman size hikayeyi yazanların ağzından film hakkında bir kuple teaser aktarıp bir sonraki duyuruya dek bizim kadar heyecanlı bir bekleyişe davet ediyorum.

Her birimiz bir “şeylere” bağımlı değil miyiz? Tıpkı isimlerimiz gibi bu bağliliklarimiz da bizi tanımlar. Bir sıfata sığıp rol aldığımız hikayelerde yaptığımız tek şey, bağımlısı olduğumuz şeylerin etrafında seyretmektir. Connected, bu türlü bağımlılıklar etrafında şekillenen ve birbirini tetikleyen hikayelerle örülen büyük, karmaşık ve düzensiz kozmosa işaret eden bir hikaye.

Connected Poster
Connected Poster
Etiketler
Daha Fazla

Murat

Murat, film arşivi meraklısı, sinema aşığı ve geek. Film izlemekten keyif alıyor ve keyif aldığı bir şey hakkında yazmaktan mutlu oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close
Close