Genel

Carrie Fisher Hayatını Kaybetti

Bundan birkaç gün önce can sıkıntısından, Rogue One’ı da izlemenin gazıyla saatlerce süren bir Star Wars maratonu yapmıştım. O sırada yine Carrie Fisher’ın güzelliğine hayran hayran bakakalmışken, açtım hakkında bir dünya şey okudum, “vay be, ne güzel kadınmış yahu” şeklinde nidalar eşliğinde kendi kendime ona olan hayranlığımı dile getirdim. Aynı gecenin ilerleyen saatlerinde haberlere göz atarken kadının uçakta kalp krizi geçirdiği haberine denk geldim. “Ahhah!” dedim, ben maşallah dedim ya, bu kadın kesin gidici. Sonrasında da beklenen haber geldi ve Carrie Fisher’ın 60 yaşında hayatını kaybettiğini öğrendik.

2016 yılının maşallahı var. Resmen patoz gibi ortalığı dağıta dağıta gidiyor. David Bowie, Muhammed Ali, Prince, Alan Rickman, Leonard Cohen ve Goerge Micahel derken gönüllerin Piremsesi Leia da alıp gitti. 2016’ya nefretlerimizi ileterek duygulara tercüman olan bir twit paylaşmak istiyorum.

 

Etiketler
Daha Fazla

Murat

Murat, film arşivi meraklısı, sinema aşığı ve geek. Film izlemekten keyif alıyor ve keyif aldığı bir şey hakkında yazmaktan mutlu oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close
Close