Galeri

Büyük Filmlerden Müthiş Kareler – Vol. 5

Eğer siz de benim gibi etkileyici sahneler gördüğünde film dahil her şeyi bir yana bırakıp (imkan dahilindeyse) filmi durdurup o kareye hayranlıkla dalıp gidenlerdenseniz doğru yerdesiniz. Peki neredesiniz? Murat‘ın başlattığı ve görünen o ki benim devam ettirdiğim bir sahne seçkisindesiniz.

Önceki bölümler:

Adetten olduğu üzere önceki galerileri buraya bıraktıktan sonra lafı çok da uzatmadan sizleri şahsen aşırı beğendiğim bu sahnelerle baş başa bırakmak istiyorum.

Not: Galerinin etkinliğinden had safhada faydalanabilmek için, sayfayı bilgisayarlarınızdan açmanızı tavsiye ederim.

Not 2:Yahu bence bu sahne de çok güzel sahne hacım” diyorsanız berhat.e@gmail.com adresinden benimle iletişime geçebilir ya da sitenin iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Not 3: Dilediğiniz kareyi yüksek çözünürlükte indirmek için açılır pencerenin sol altındaki “Download” butonunu dürtebilirsiniz. “Lan nereye koyduysanız göremiyoruz bu butonu” diyen arkadaşları şöyle görselli izaha alalım.

Etiketler
Daha Fazla

Berhat Erman

Minas Tirith yazı işleri ataşesi. Kozmostan aldığı yetkiye dayanan kaos. Hayattaki en belirgin karşılığı menteşedir. Ne kapının bir parçasıdır ne de çerçevenin, yani ne büyük resme dahildir ne de bir detaydır. İkisine de eşit mesafede duran ikisinin de orada bulunabilme sebebidir. Hayat görüşü olarak “Bir bütündür, bütün ise bir.” cümlesinden yola çıkanların buluşma noktasıdır. Yani demem o ki, kütüphanenin alt rafındaki kitaptır. Sadece bir maskedir özünde. Her şeyden kaçmanın değil, bu maskenin arkasındaki hiçbir şeyin önemli olmadığını göstermenin en kestirme yoludur. Efendidir, misafirliğe gidip üçüncü çayı içmeyendir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close
Close